קמין גז

בקרת איכות ,כל קמין גז נבדק בדיקה המתקדמת בעולם

בחירת הספק קמין גז
קמיני גז מגיעים בהספקים שונים לפי בקשת הלקוח בהזמנת קמין גז, ההספק הנדרש נקבע בסיוע יועצי החברה.

אוויר בריא
קמין גז עם ארובה כפולה, כאשר האחת יונקת את האוויר מחוץ לבית והשנייה פולטת את גזי השריפה אל מחוצה לו. כך נשמר אוויר צח ובריא בתוך חלל הבית.
המערכת אטומה כלפי החלל בו היא מוצבת, והחום מוקרן דרך זכוכית קרמית. בקיר החיצוני מותקן אביזר קצה, אשר אינו פוגע בחזית המבנה.

קמין גז מתאפיין ביתרונות הבולטים:

 • בטיחות – קמינים אלה מיוצרים ברמת בטיחות מהגבוהות בעולם.
   
 • עיצוב קמין גז וצורת הלהבה – עיצובים מרהיבים ברמת גימור גבוהה. צורת הלהבה המיוחדת יוצרת מראה של בולי עץ בוערים. צורת בעירה זו ניתן למצוא רק בתנורי פבר, בזכות המבער הייחודי – מבער קנים שהינו פטנט רשום של חברת פבר. קמין גז מתאפיין בעיצוב מינימליסטי, עם קווים נקיים בסגנון העיצוב המודרני.
   
 • התקנה – את רוב הקמינים, למעט שלושה דגמים, מתקינים עם חיפוי קיר גבס בחזית – ללא כל בעיה. ההתקנה פשוטה מאוד, גם בבתים מאוכלסים. קמיני גז מוצבים כיום בבתי יוקרה על ידי טובי האדריכלים בעולם. קמין גז זה ניתן להתקין בכל בית, קמינים אינם עוד נחלתם של בעלי בתים פרטיים בלבד, וניתן להתקינם ברבי קומות. כלומר, בכל דירה בעיר ניתן להתקין קמין גז.
   
 • ידידותיות לסביבה – קמין גז הינו ידידותי לסביבה ומאופיין ביתרונות רבים ההופכים אותו לחסכוני, עמיד ונוח ביותר לשימוש. מעבר לכך קמין גז מומלץ על ידי שוחרי איכות הסביבה ואינו מזהם את האוויר, בניגוד לקמינים אחרים.
   
 • עלות הפעלה נמוכה – עלות הפעלת קמין גז הינה הזולה ביותר, בהתייחס למחירי הדלקים. עלות שעת הפעלת תנור גז מתוצרת לחימום חלל בית של כ- 150 מ"ר. הנצילות בשריפה בתנורים אלו הינה כ-90% ורמת ה-CO הנפלטת כמעט אפסית. לפבר ישנו מבחר גדול של דגמי קמינים שמהווים פתרון לכל צורת סלון או בית – החל מתנורים המוצבים עצמאית ללא קיר גבס וכלה בקמינים עם חזית דו-צדדית, פינתית או בסגנון נוסטלגי. 
   
 • עוגן עיצובי
  קמיני הגז מעוצבים בקווים מינימליסטיים, המשתלבים בסגנון הבית המודרני הקלאסי.
  נוכחותם של הקמינים תורמת משמעותית למראה ולאווירה, והם מלהיטים את דמיונם של מעצבי פנים רבים.
   
 • טכנולוגיה מתקדמת וחסכונית
    קמין גז מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת ומופעל באמצעות מבער קנים ייחודי, היוצר הדמיה מושלמת של בעירת גזעי עץ. קמיני הגז נשלטים על ידי שלט רחוק ברוב הדגמים. כל זאת בעלויות הפעלה ותחזוקה נמוכות, ביחס לכל אפשרויות ההסקה האחרות.
דילוג לתוכן